Τα ψηφοδέλτια όλων των κομμάτων στις Κυκλάδες

admin
11/09/2015 8:53
  •  
  •  
  •  

Το naxostimes.gr παρουσιάζει όλα τα ψηφοδέλτια Κυκλάδων των κομμάτων που θα συμμετάσχουν στις εκλογές τις 20ης Σεπτεμβρίου.

 ΣΥΡΙΖΑ

1. Συρμαλένιος Νικόλαος

2. Συρίγος Αντώνιος

3. Μανιός Νικόλαος

4. Μαυρουδή Άννα

5. Ευθυμιάτου Χριστίνα

6. Στέλλας Σταύρος

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. Βρούτσης Ιωάννης

2. Μονογυιού Αικατερίνη

3 Βακόνδιος Γεώργιος 

4. Δαρζέντας Χαράλαμπος (Μπάμπης)

5. Χριστόπουλος Γεώργιος (Τήνος)

6. Μπαϊμπά Βιργινία 

 

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. Μαύρος Ευστράτιος Ηλεκτρολόγος, Περιφερειακός Σύμβουλος Νοτίου Αιγαίου με την Ελληνική Αυγή

2. Καψάλης Πέτρος Στέλεχος Πωλήσεων

3. Κουλουριώτης Ελευθέριος Διευθυντής Πωλήσεων

4. Κολλιάκη Μαρία – Αγγελική Διακοσμήτρια

5. Καπέλλας Γεώργιος Μηχανικός ΔΕΗ

6. Πετρακοπούλου Δήμητρα Ελεύθερος Επαγγελματίας

 

ΠΟΤΑΜΙ

1. Αγγελοπούλου Λίλη 

2. Βαζαίος Μάριος 

3. Σανταμούρης Πέτρος 

4. Βλάχος Γεώργιος

5. Παπαπαύλου Γεώργιος

6. Αλαβάνος Δημήτριος

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

1. Τριανταφυλλιδης Τριαντάφυλλος του Αντωνίου

2. Πρωτόπαππας Μιχαήλ του Νικολάου

3. Ντόλκας Δημήτριος του Γεωργίου

4. Τουλούπης Μιχαήλ (Νάξος)

5. Χάλαρη Φλώρα

6. Φώσκολου Μαργαρίτα

 

 

ΚΚΕ

1. Σιγάλας Ευάγγελος Περιφερειακός Σύμβουλος Νοτίου Αιγαίου

2. Παγούνη Φωτεινή Ιδιωτική υπάλληλος

3. Γκίκας Αναστάσιος Ιστορικός

4. Πρωτόπαπα Φρατζέσκα Αδιόριστη εκπαιδευτικός

5. Καϊλής Νικόλαος Δημοτικός Σύμβουλος Σύρου

6. Χρυσολοράς Θόδωρος Δημοτικός Σύμβουλος Σερίφου

 

ΛΑΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1. Μισκεδάκης Γρηγόριος του Πέτρου

2. Λαυτσής Σκρέτας Γεώργιος του Ιωάννη

3. Χριστοδουλάκης Χρήστος του Γεωργίου

4. Ζαχάρου Αρετή του Φωτίου

5. Μπότσαρη Μαρία του Βασιλείου

6. Μπαρδάνης Ιωάννης του Φλώριου

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΣΟΚ-ΔΗΜΑΡ)

1. Βλασερός Γιάννης (Νάξος)

2. Μπάιλας Δημήτρης (Σύρος)

3. Παπαμανώλης Γιώργος (Σύρος)

4. Πολατσίδης Χρήστος (Τήνος)

5. Γαϊτάνης Αβέρκιος (Μήλος)

6. Καφιέρης Δημήτρης (Σαντορίνη)

 

ΑΝΤΑΡΣΥΑ

(αλφαβητική σειρά)

Βάσιλα Αγγελική του Δημητρίου

2. Δρόσου Ξένη του Αθανασίου

3. Λάμπρου Νικόλαος του Δημητρίου

Μανδηλαρά Ηρώ του Ευσταθίου

Σκαρπέλης Αντώνιος του Ευαγγέλου

 

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

Γουσέτη Δήμητρα  του Παναγιώτη

Τζαβάρας Θεόδωρος του Ευαγγέλου

Βασιλάκης Μανώλης του Μιχαήλ

Καταρής – Κουτσομύτης Σπυρίδων του Αλεξάνδρου

Βακόνδιος Γεώργιος του Νικολάου

 

 

(Visited 15 times, 1 visits today)